Kuidas ma kodus küüsi teen?

Mulle on alati tähtis olnud, et mu küüned oleks hoolitsetud – see on nagu naise visiitkaart. Ma olen valmis paar tundi vähem magama, aga teen oma küüned ikkagi korda:))) Ja nii on olnud alati! Vaatamata sellele, et mu küüntel ei püsinud lakk kunagi üle paari päeva:/ Ükskõik, mis lakki ma ka kasutanud ei oleks, ükskõik kui korralikult teinud, ikka koorus teisel-kolmandal päeval tükike kuskilt nurgast ja minu jaoks tähendab see väike koorunud nurgake, et pean kõike uuesti tegema! Terve elu olin kasutanud lakke, mis tähendas kogu protseduuri kestust kuskil 3-4tundi, olenevalt kuivamisajast! Kõigepealt valmistasin küüned ette – viilimine, poleerimine, küünenahad (jah, ma tean, paljud küünetehnikud kägistaks mu ära selle eest, et küünenahkasid lõikan, aga mulle meeldib nii). Ja siis lakkimise protsess ise, mis nõuab tohutult vaeva, aega ja kannatust ning lõpuks kuivamine…. OOOJAAA! Kuivamine! Teed ilusad küüned valmis ja siis lihtsalt istud mingi kaks tundi: midagi katsuda ei tohi, kuskile vastu minna ei tohi, süda jääb seisma iga kord kui miski või keegi küünte vastu läheb…..siis vaatad, et on kuivad, lähed magama ja hommikul tervitab Sind küüntel ilus padjamuster! Palju õnne!
Kui ma oma pisikest printsessi ootasin, oli mul muidugi seda aega küll ja veel, aga hakkasin mõtlema sellele, et tahaksin ka emmena ilus ja hoolitsetud olla, kuid teadsin juba ette, et nii palju aega mul selleks kindlasti ei ole. Lisaks ei saa ma teda sülle mitte võtta kui ta nutab…. Kaalusin geelküünte panekut – aga see ju tähendaks minu küünekasvu juures seda, et peaksin ca kaks korda kuus käima hoolduses, mis võtaks oma 2-3tundi kodust eemal! Ma ei olnud aga valmis oma pisikesest printsessist nii kaua eemal olema!
Hakkasin uurima, kuidas saaksin siiski ise oma küüsi kuidagi püsivamalt värvida ja sattusin geellakkide maailma – nende kuivamisaeg on võrreldes tavalise lakiga peaaegu olematu! Uurisin palju nende kasutamise kohta ning lugesin ja vaatasin ka kasutajate tagasisidet.
Nii tegin mina oma valiku Alessandro Striplac’i kasuks. Mõtlesin, et pean kindlasti selle endale ostma enne kui tibu sünnib, siis on natuke aega harjutada ja harjuda… Ja vaevu jõudsin ma seda mõtet oma kalli abikaasaga jagada, kui mind ootas üllatus! Ta kinkis mulle selle:)! Jah, ma tean! Ta on mul maailmaparim!!!
Alguses pabistasin natuke, sest ma polnud kunagi geellakiga värvinud ja ma ei osanud ju seda kasutada…ma isegi lükkasin esimest lakkimist paar päeva edasi, sest ei julgenud alustada:)))) Õnneks oli kasutusjuhendis kõik ilusti kirjas ja sain hakkama:) Tänu sellele sain ka sünnitama minna ilusate prantslastega – jah, see oli mulle tähtis, et oleksin ilus oma esimesel kohtingul oma pisikese printsessiga, ilus emme!
Esimesed lakkimised olid aeganõudvamad, sest geellakk vajab ikkagi harjumist – see on geeljas ja nõuab vilunud ning kiiret tegutsemist – hakkasingi sellepärast lakkima ühe küüne kaupa. Ehk siis mitte ei lakkinud kõiki ära ja siis UV lambi alla, vaid tegin Twincoat’i kihi ühele küünele hässssti korralikult ja siis pistsin selle ruttu lambi alla, samal ajal sain teha teist jne… Muidu kippus minema nii, et selle aja peale, kui ma teisi küüsi lakkisin, kogunes geellakk küüne keskele, jättes küünenaha juurest ja ääre poolt kõik tühjaks – võimalik, et tegemist on minu küüneplaadi eripäraga, aga sellise nipi õppisin igaljuhul ruttu ära. Lisaks meeldib mulle, kui lakk/geel/ geellakk on hääääässssti lähedal küünenahale – ja selle oskuse omandamine võtab tõesti kõvasti aega! Aga mulle meeldib täiuslik tulemus ja tahan alati selle nimel natuke rohkem pingutada!
Vaatamata sellele, et alguses olid omad raskused harjumisega, olin koheselt geellakkimisse armunud! See võimaldas mul pea kaks nädalat käia ringi tugevate, ilusate, hoolitsetud küüntega! See püsis ideaalselt peal ja mis kõige parem – see ei vajanud rohkem kuivamisaega kui 1 minut! Jah! See kuivas lambi all täpselt minutiga (per kiht, muidugi) ja ei mingit padjamustrit, isegi kui vahetult enne magamaminekut lakkisin! Lisaks sai teha parandusi, mida lakiga teha ei saa, sest lakk hakkab vaikselt kuivama juba küünele paneku ajal ja kui kuskilt parandama hakkad, kisub see konarlikuks ning pead uuesti alustama…
Geellakkimisest sai minu suur armastus ja ostsin erinevaid värve endale muudkui juurde. Hakkasin seda geellakkimist niiväga fännama, et tegin ka TIAARA‘sse (meie ehete pood tiaara.ee) Nailart kollektsiooni ja olen sealt nüüd juba vist kõik läbiproovinud:)) Iga kord on mul muidugi meeeeletult raske valida, millist värvi ja millise disainiga seekord teha – see probleem vist enamikul naistest:))) Kõige rohkem meeldivad mulle kivikesed (hinges olen ikka harakas vist) ja muidugi must ja valge pits! Need teevad küüned kuidagi nii eriliseks, nii ilusaks ja elegantseks, et imetlen neid mitu päeva ja kannan uhkusega!
Geellakkide brändidest olen veel vahepeal kasutanud ka Depend geellakke, aga Alessandro meeldib mulle rohkem, sest see on minu küüntel püsivam, veidi paksem/geeljam ja kuidagi tundub (mulle) kvaliteetsem… Tegin küll varem kaa endale igasugu maalinguid ja kleepisin kleepse ja panin kivikesi, aga mul oli kohutavalt kahju seda teha – see kõik oli ju vaid paariks päevaks! Geellakk aga võimaldab mul neid iludusi kanda kuni kaks nädalat! Pikemaks ajaks polekski mul niikuinii vaja, sest mu küüned kasvavad suhteliselt kiiresti ja paari nädalaga on kuskil mm jagu juba väljakasvu, mis on minu arvates üks jubedamaid vaatepilte… Naine väljakasvanud geelküüntega on sama hea kui hoolitsemata naine:/ Minu meelest on iga kell parem juba lihtsalt hoolitsetud (lõigatud, viilitud, poleeritud) lakkimata küüned, kui koorunud, lohakalt lakitud või väljakasvanud…
Loodan, et saite siit uusi mõtteid/nippe, kallid kaunitarid! Kui teile meeldis see postitus, jagage seda ka oma sõbrannadega;) Minu tegemisi näete rohkem minu Instagramis
Kuidas teie enda küüsi korras hoiate? Jagage enda nippe;)
Tsau-pakaa, kirjutame?
Anyta
(Visited 2 261 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga