Minu imeline muutumine ehk Stiilimuutus, mida ma isegi oodata ei osanud:)

Jeeeee!!! Lõpuks ometi saan teiega jagada oma stiilimuutuse pilte ja rääkida, mis juhtus, kuidas ma stiilimuutuse osaliseks sain ja mis sellest kõigest välja tuli:)
Tegelikult ei teadnud ma üldse, et mingis loosis osalenud oleks, seega ei osanud ma kuskilt mingit võitu ka oodata:))) Käisime ühel õhtul Kadaka selveris, seal on üleval pisike mängunurk, kus tibule mängida meeldib ja kui mul vaja mingit naistemajandust kokku osta (mul on seda alati vaja), siis jääb Andres natukeseks Telluga mängunurka ja nad lasevad mul selle ülemise korruse rahulikult tühjaks shopata:))) Nii oligi, ostsin kõik oma kreemid, maskid, õlid ja kogu muu kupatuse ära, shoppasime natuke veel toidukraami ja läksime koju – siiani kõik nagu tavaline, eks?
Siis ühel ilusal päeval tuli Andresele meil (tema maksis, tema Partnerkaart, tema meiliaadress), et ta on osalenud Selveri Ilulaada loosis ja võitnud stiilimuutuse Intersalonis ja fotosessiooni Jake Farra stuudios! Aga mu mees on niigi täiuslik ja tal polnud vaja midagi muuta, seega saatis ta selle meili mulle edasi:). Ja siit kõik algaski….
Mõtlesin, kas minna või mitte, kas muuta midagi? Ma olin tegelikult sellel hetkel just maharahunenud oma muutuste õhinaga. Eelmisel aastal just tegin hullumeelse muutuse, lõigates maha oma pikad juuksed “A-line Bobhaircut’i”. Pärast seda blondeerisin neid korduvalt (KODUS!!! – ma tean jah, tagantjärgi olen ise kaa tark:))). Ei teadnud, kas ikka olen valmis – nagu öeldakse, süües kasvab isu ja seda ma just kartsingi, et hakkab jälle see minu katsetamine pihta:))) Aga eks me kõik ikka kipu vahepeal värskendust ja muutust otsima ja mõtlesin, et usaldan end proffide kätte ja lasen neil endaga midagi ägedat teha:) Mõeldud, tehtud! Leppisime ajad kokku ja jäime selle X päeva ootele:)
Hommikul otsustas tibu tududa päääris pikalt ja ma ei suudaks elusees kuskile tema teadmata minna (seda enam, et ma ei käigi kuskil ilma temata) ja tegelikult oli see mu suurim hirm. Lõpuks ärkas ta pool tundi enne mu juuksuriaega Intersalonis, niiet ma jõudsin ruttu pesta ja kihutada oma kodinatega auto poole:) Kohalejõudes oli närv ikka sees – usaldad ju ennast ikkagi kellegi võõra kätte! Aga õnneks oli mu hirm asjatu ja kogu mu närvilisus kadus kui Intersaloni meister MARI HAAVEL mu juurde tuli ja rahulikult minuga arutas, kuidas ja mis mulle sobiks ja kas olen sellega nõus. Üks mu suurimaid hirme oligi see, et peeglit pole, tehakse poisipea ja värvitakse kollaseks:)))) see on küll liialdades öeldud, aga siiski! Mari suutis kõigile nendele hirmudele eos kriipsu peale tõmmata ja mu maha rahustada. Mul oli tohutult hea meel, et just tema käe alla sattusin! Kõik sujus ja mõistsime teineteist nii hästi. Ta pakkus välja, et mängiks pikkusega juukseid lõikamata – tegi väga ägeda soengu, mis jättis mulje nagu juuksed oleks lühemad kui Bob lõikusega, aga samas jäi mulle mu pikkus, mida nii raske vaevaga endale tagasi kasvatanud olen. Värvi osas olime julgemal meelel – valisime välja põhjaks sügava tumelilla ja efekti loomiseks tegi Mari mulle erepunased triibud! Ja mulle tohutult meeldis tulemus! Väga efektne ja väga minulik…. Uskumatu, et täiesti võõras inimene tabas mu emotsionaalse tulehargi loomu koheselt ära! Vaatasin end terve liftisõidu peeglist ja nautisin mõtet, et saan vahelduseks olla lühikeste juustega, aga mul on iga hetk võimalik pikkus tagasi saada:)
Pärast Intersalonis juukserdamist sõitsin ruttu Jake stuudiot otsima, sest seal ootasid mind Jake, kes mind pildistama hakkab ja Intersaloni jumestaja MARILIIS VIIDAS, kes mulle meiki teeb… Pean tunnistama, et olin selles täielik blondiin, sest jõudsin Tondi tänava tanklasse ja mu navigaator ütles, et olen kohal… Vaatasin ringi ja ei saanud aru, kumb meist loll on – tema või mina! Mõtlesin, et okei, vahel on majanumbrid kuidagi imelikult ja need, mida teepealt näha pole, on teiste majade taga. Sõitsin siis järgmisest tänavast sisse ja Voilaa! Õige majanumber! Parkisin suure vaevaga (keskpäev, kellelgi kannatust oodata ei ole kuni naine teeb külgboksi, mida ta kõige enam vihkab!). Võtsin oma kodinad ja kakerdasin kontsadel suuuure riietekotiga maja poole. Üks naine tuli mulle maja ees vastu ja küsis, kas mul on majutus? Ma tegin suured silmad ja ütlesin, et ei, mul fotosessioon! Ja sellel hetkel nägin täiesti märkamatut pisidetaili – see kõrvaltänav oli Marta! See oli Marta 8, mitte enam Tondi!!! Apppppppi, kui lollina ma end tundsin! Kakerdasin oma kodinatega tagasi auto poole, tegin veel nii umbes 500 ringi ümber nende tänavate, kuni lõpuks leidsin!!! Ma leidsin selle väikese tee, mis Jake stuudio juurde viis! Lõpuks! See oli väike tee, mis läks märkamatult tankla tagant õige majani!
Tulin siis ruttu sisse, loomulikult juba jumestaja ootas ja Jake oli eelmise kliendiga lõpetamas, aga ma olin kohal!
Jumestaja, Mariliis, oli samuti huvitatud sellest, et ma eelkõige ise end mugavalt tunneks ja iseendaks jääks. Ta arutas minuga, milline meik võiks olla ja leppisime kokku, et midagi väga erksat ei tee, pigem midagi naiselikku, maitsekat ja minulikku! Võin juba etteruttavalt öelda, et see meik püsis mul hiliste õhtutundideni sama värske ja olen tohutult tänulik ilusa tulemuse eest Mariliisile!
Ja jõudiski kätte see hetk, mida ma juba niheledes ootasin ja suure tõenäosusega ootas seda juba ka Jake, sest olin niigi kaua teel ja meikimine võttis kaa aega:)))) Sain valmis!!! Valisime mulle miljoni outfit’i seast sobivad välja ja alustasime. Jakega oli väga lihtne, lõbus, kohati isegi naljakas ja pingevaba pildistamine… Ta oli väga kift, mõistev ja chill, ega läinud närvi kui ma kohe ei osanud olla nii nagu ta mõtles…. Ma tõesti soovitan tema juurde pildistama minna – nii hea ja lihtne on olla ja ilusad kaadrid tulevad kui iseenesest välja – nii palju oleneb sellest, kas on klapp fotograafiga või ei ole. Isegi siis, kui ma sajandat korda oma õlad üles ajasin, ei läinud ta närvi :))) Ma tabasin selle hetke juba ise ära ja naersin enda üle – väga mõnus ja hubane õhkkond oli seal, väga sõbralik ja kuidagi hea! Ma reaalselt tundsin end professionaalse modellina ja see poseerimine tundus nii lihtne! Kui ma stuudiosse jõudsin, ei märganudki, et seal nii palju võimalusi on – aga seal on  tohutult variante taustadest ja abivahenditest!
Tegime pilte kahe erineva outfit`iga ja kui pildid lõpuks valmis olid ja pidin oma lemmikud välja valima, siis ütlen ausalt, et mul läks ikka päris pikalt aega enne, kui suutsin seda teha, sest need kõik olid väga ägedad! Mulle meeldis lihtsalt kõik!:)
Olen ääretult tänulik Selverile ja Unilever’ile, et nad sellise kifti päeva mängu panid ja  korraldasid mulle tutvumise selliste kiftide inimestega, oma ala proffidega, kelle kätte ei ole hirm end usaldada ja kelle töö tulemus paneb silmad särama:) Aitäh Intersalonile värske välimuse eest ja Jake‘le ägedate piltide eest! Te olete tõelised tegijad! Naeratus ei kadunud mu näolt terve päev!!! Aitäh teile!
Kas Sina julgeksid stiilimuutuse läbi teha? Milline oli Sinu viimane pöörane muutumine?
Tsau-pakaa, kirjutame?
Anyta
PS! Minu tegemistel saad silma peal hoida ka Instagramis 😉
(Visited 1 042 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga