Pärast imetamist kiilakaks? Palun, EIIII!!!

Öeldakse, et juuksed, küüned ja nahk on naise visiitkaardiks. Aga mida teha, kui oled noor emme ja Su juuksed otsustavad ühel ilusal päeval peast lahkuma hakata? Minul langesid pärast rinnaga toitmist juuksed nagu puulehed sügisel ja kartsin, et jään kiilakaks!
Olin kuulnud palju sellest, kuidas rasedatel juuksed välja kukuvad. Minul oli ristivastupidi – ma kohe õitsesin…mu juuksed ja küüned kasvasid valguskiirusel ja ma olin terve nagu purikas. Sama oli ka imetamise ajal ja ma ei osanud ka kõige kohutavamas õudusunenäos näha, et nii kui ma imetamise lõpetan, kolivad juuksed peotäite kaupa lihtsalt mu peast ära….nad lihtsalt võtsid kätte ja korraldasid mulle üldstreigi….ja te ei kujuta ette, kuidas ma kartsin neist ilma jääda! Mind ajas nutma mõte, et jään niimoodi kiilakaks!
Tahtsin proovida mingisugust juuksekasvu kiirendavat õli, -seerumit või -maski, mis annaks hea ja kiire tulemuse. Proovisin igasugu chilli õliga ampulle, mis mul peanaha tulitama panid ja ei sobinud…. Googeldasin juuksekasvu kiirendamise võimalusi ja leidsin sealt kodus tehtava maski – ingveri ja oliiviõliga. Tegin seda mõned nädalad aga kahjuks ei andnud ka see mulle mingit toimet peale peanaha põletamise ja kipitamise… Lisaks oli seda väga ebamugav teha, mäkerdas palju ja pesta tuli ka seda mingi 4 korda šampooniga, alles siis tuli maha:/
Proovisin siis veel ühte, kõikvõimsast Youtube’st leitud, imevahendit, milleks oli 100% porgandimahl – see oli ÕUDNE mäkerdamine vannitoas… Mahl on ju niiii vedel, et seda on pea võimatu pähe määrida nii, et ainult juuksed ja peanahk sellega kokku saaks. Minul oli sellega koos kogu vannituba!
Olin juba alla andud, kui käisime Prismas “Osta ära!” päevadel ja mulle jäi silma suvaline Garnieri juuskekasvu soodustav/kiirendav seerum – ma mõtlesin, et no proovida ju võib, aga ega ma väga ei uskunud, sest nii odavad asjad ei saa ju head olla….aga kuna laps oli väike ja kaua poes aega ei olnud olla, siis lihtsalt võtsin selle, mis võtta oli:))) hakkasin siis proovima – täpselt nii nagu juhend ütles, korralikult tegin, masseerisin ja kõik nii nagu peab…. Paari nädala pärast hakkas mu pea kohutavalt sügelema! Mäletan nii hästi, kuidas vihastasin ja mõtlesin, et eino tore, nüüd sain sellest odavast jamast veel kõõma kaa….tore! Juukseid varsti pole, aga selle eest on kõõma! Jee!
Läksin siis peegli juurde ja hakkasin uurima, kui hull asi siis on…..ja te ei kujuta ette, mida ma nägin! Siilikat oma juuste vahel! Jah, mul oli terve pea uusi väikeseid juukseid täis!!! Ja ma olin üliõnnelik! Siis hakkasin lisaks igasugu õlisid kasutama ja niisutavaid ning toitvaid juuksemaske tegema, et need uued juuksed nüüd ikka kasvaks ja oleks tugevad ja kõvasti mu peast kinni hoiaks:) ja mul õnnestus! Õlidest valisin endale oliiviõli, kookoseõli, viinamarjaseemneõli ja mandliõli. Kasutasin neid kordamööda, suhteliselt tuju järgi:) Maskid tellisin Kallosest – niisutava banaanimaski, Hair Protox  ja argaaniaõliga maski – neid kasutasin kord kuni paar nädalas. Mulle nende efekt väga meeldis ja tundsin, et juuksed on tõesti väga siidised, niisutatud ja pehmed!
See võis muidugi olla ka kokkusattumus, ma ei anna 100% garantiid, et see ka teie puhul toimib, aga kui teil ka selline olukord tekib, siis mina soovitan proovida, sest võit on seda väärt! Võimalik, et see oli ka kõikide nende katsetuste koosmõju, mine seda tea – ehk andsid õlid ja ingver endast lihtsalt hiljem märku, aga proovida tasub!
Kuidas Sina oma juuksekasvu kiirendad? Kui Sul on mõni hea nipp, jaga seda palun ka minuga:)
Kui Sulle tundus see postitus huvitav ja/või kasulik, siis jaga seda ka oma sõbrannaga;)
Tsau-pakaa, kirjutame?
Anyta
(Visited 718 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga