Shoping Itaalias(L)

Jah, Itaalia, eriti muidugi moepealinn Milaano, seostub ka minul paljuski shopinguga. Itaalia on moest ja loomingust justkui läbi immutatud… Ma usun, et kõik, kes Itaalias käivad, shoppavad kasvõi pisikese lisa oma garderoobile :P… No vähemalt naised kindlasti! 🙂
Tegelikult olime juba enne reisi teadlikud outlet’ide arvukusest Itaalias ja plaanisime sellele pühendada paar päeva… Neid outlet’e seal tôesti oli! Neid oli tohutult palju ja mitte ainult Milaanos, vaid igalpool! Ja sealsed soodukad olid ikka tõesti tuntavad – brändikaubad olid kuni 70% soodustusega! Aga nagu ikka, ei jõudnud me nende plaanide teostuseni. Ei jõudnud üheski outletis shopata:)))
Aga muidugi ei tähenda see, et me shopata üldse ei saanud… Meie shoping algas minu sünnipäeval, Milanos. Võin juba etteruttavalt öelda, et see oli kõige ilusam ja erilisem shoping, sest see oli mu sünnipäeva kingituste shoping Milano kesklinnas (vanalinnas?) asuvas Louis Vuitton’is!
Sain endale kingituseks sealt valida käekoti ja salli – minu valik peatus Alma MM käekotil, mis on minu arvates üks klassikalisemaid ja elegantsemaid (ka müügikonsultandi arvates:P) kotte üldse ja Trunks Square siidisallil, mille muide aitas valida Stella:)
Pildid LV e-poest
Ma ei suutnud valida selle roosaka iluduse ja klassikalisema hallika kašmiirsalli vahel ja olin vist nii abitu näoga, et teenindaja pakkus välja, et laseb meil Champagne saatel lemmiku välja valida ja rahulikult oma sünnipäeva tähistamisega alustada:) Lõpuks valiski Tellu mulle selle siidist iluduse:) Olin muidugi vaimustuses enda sünnipäeva kingitusest ja kogu atmosfäärist ja nautisin oma päeva täiel rinnal!
Lisaks ei saanud me muidugi väikest printsessi unustada – tema pood asus peaaegu üle tee, selleks oli kahekorruseline LEGO pood, kus Tellu sai endale ise kokku panna 3 kingitust (ta tahtis, et ühe paneks emme, teise issi ja kolmanda tema ise ja nii me tegimegi, sest printsessi soov on, teadagi, seadus:)) ja lisaks sai ta veel midagi valida endale pudi-padi seast, ta valis Lego Friends sarja Steffy võtmehoidja:) Me veel naersime, et ta oleks ise äärepealt Steffy olnud, sest valisime kahe nime vahel:)

Suurema osa reisist veetsime küll reisimiseks, aga viimastel õhtutel andis härra naisele armu ja lubas mul mu shopingulooma välja lasta:))) Läksime lennujaama vastas asuvasse Orio Center’isse, mis oli t-o-h-u-t-u-l-t suur ja mille läbishoppamiseks läheks terve igavik! Läksin siis tuntud teedpidi Superdry’sse:)))
Tegelikult Andres riidles küll natuke, et saan ju Eestis kaa Superdry’s käia ja et asjad ei mahu kohvritesse enam jne.. Ja pooled asjad tegelikult ei meeldinud talle ja olin suure dilemma ees… Aga ikkagi lõpuks shoppasime mõlemad kohvritäie Superdry asju:)))
Bershkas ja Primadonna kingapoes sain ka veidike enne keskuse sulgemist lõpuspurti teha ja siis päästis mehe päeva poodide sulgemine:)))
Aga ma ei andnud alla ja sain veel viimasel päeval lennujaamas shopata. Selle võimaluse kasutasin ma loomulikult Victoria’s Secret’is! Valisin sealt endale suure TEASE Noir gift set’i, mis sisaldas lõhnaõli, kehaspreid, dushigeeli, ihupiima ja pisikest käekotis kaasaskandmiseks mõeldud väiksemat parfüümi.
See on lihtsalt meeeeletult hea lõhn! Ma ei suuda olla kohe – see on nii hea, et ma käin ringi, tunnen endal seda ja naudin iseennast! 🙂
Oehh… Ma armastan shopingut:))))
PS! Kes on siiski Itaalias Outlet`idesse jõunud, kirjutage mulle, palun, millised Outlet`id on need kõige vingemad ja kuhu tasuks minna. Itaaliasse läheme kindlasti veel tagasi ja siis loodan juba ka sinna jõuda:)
Tsau-pakaa, kirjutame?
Anyta
Minu tegemistel saad rohkem silma peal hoida  Instagramis😉
(Visited 454 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga